Vatasha

Tutaj składamy zamówienia, które ma zrealizować Vatasha

Informacje od zwiastuniarki:
-
Robię zwiastuny z gifów, które znajduję sama oraz z filmów, ale wtedy potrzebne mi są materiały
- Robię zwiastuny kolorowe (czyli pierwotny kolor gifów) lub czarno-białe.
- Oczywiście nie wykonam zwiastunów niezgodnych z regulaminem.

Nie wykonam:
- Nie biorę się za anime.

- Harry Poter
- Nie wykonam zwiastunu, gdzie nie ma obsadzonych bohaterów.Moja przykładowa praca:                                                                                             Kontakt: vatasha-trailermakers@o2.pl

12 komentarzy:

 1. 1. Nie mam, ale załóżmy, że róża
  2. http://slizgonskie-sprawki-harry-i-draco.blogspot.com/
  3. Ślizgońskie sprawki
  4. Krótki opis bloga, o czym ma być zwiastun:
  Blog skupia się na Harrym , który po wojnie wraca do Hogwartu na siódmy rok nauki. Jednak nie wszytstko idzie tak jak powinno i z powodu wymysłu MgGonagall, kilka osób zostaje przeniesionych do nowego domu na jeden rok nauki. Jednym z tych uczniów jest Harry, który trafia do Slytherinu. Tam zaczyna przyjażnić się po jakimś czasie z Draconem, co nie znaczy, że traci kontakt ze starymi przyjaciółmi. Odkrywa również, że poza nim, do Slytherinu został przeniesiony również inny chłopka z gryffindoru, Alex, który okazuje się być jego bratem, dla którego, Harry gotów jest poświęcić wszystko. Harry uczy się nowych rzeczy, jak władanie magią powietrza i walka bronią krótką. A przede wszystkim odkrywa, że nadal jest w posiadaniu insygniów śmierci, a ponadto budzi się w nim silna nieprzewidywalna moc. Tylko czy uda mu się ją poskromić? I czy dzięki insygniom zapanuje nad śmiercią i będzie w stanie ocalić nabliższych, samemu nie ginąc?
  5. Harry, Draco i inni których uznasz za słuszne tam wstawić (atorzy z filmu), poza tym jeśli postanowisz go tam umieścić, to brat Harrego, Alex - Dylan O'Brien
  6. Dodatkowe informacje:
  - Napisy - jak najbardziej!
  - Kolorystyka - wolałabym kolorowe, ale czarno-białe też będzie ok
  - Muzyka - Podam ci kilka tytułów a ty wybierz, to co najbardziej będzie pasowało do klimatu zwiastunu. Jak będziesz nadal miała problem, to pisz :)
  ~ Dying to Live - Scott Stapp
  ~ Secret - One Republic
  ~ If I lose myself - One Republic
  7. Chyba nic poza tym, żebyś umieściła tam Insygnia u Harrego, np. jak znicz się otwiera i ukazuje się Kamień Wskrzeszenia itp. a tak to całkowicie zdaję się na ciebie
  8. tigraria@gmail.com

  Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz wykonać moje zamówienie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. mam napisane u góry, że niestety nie robię z Potterem zwiastunów ;c

   Usuń
 2. 1. Nie wiem o co chodzi z tym hasłem xD
  2. Jeszcze nie mam utworzonego ff
  3. Tytuł ; Survival
  4. Fanfiction : Opowiada o zwykłej dziewczynie i sławnym chłopaku. Menadżerka chłopaka chce aby on miał dziewczynę. Nie obchodzi ją to czy prawdziwą czy na niby. Po pewnym czasie znajduję ona odpowiednią kandydatkę na to miejsce. Dziewczyna podpisuje umowę i tak o to stała się dziewczyną sławnego Justina Biebera. Po pewnym czasie rodzi się między nimi uczucie. Z dnia na dzień zakochują się w sobie... Jest to historia o uczuciach i przetrwaniu wśród świata szukającego porażek w młodych gwiazdach.
  5.Bohaterowie : Selena Gomez i Justin Bieber
  6. Dodatkowe informacje :
  - Napisy - jak najbardziej !
  - Kolorystyka - czarno biała :)
  - Muzyka - Conor Maynard - Faded ( cover )
  7. Fajnie by było gdyby były jakieś momenty z filmów
  8. puzieblo1@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hasło znajdziesz w regulaminie, później rozpatrzę twoje zamówienie + napisz jaki film i które fragmenty :)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Nie wiem o co chodzi z hasłem xd
  2.https://www.wattpad.com/user/pin_gwi_nek
  Prowadzę tutaj książki
  3.pin_gwi_nek
  4.Śmierć kogoś bliskiego to jeden z największych kryzysów w życiu, na który nigdy nie jesteśmy przygotowani. Po tym zdarzeniu nie mamy pojęcia, jak teraz powinno wyglądać nasze życie i jak mamy się w nim odnaleźć. Popadamy w depresję, zmieniamy się, co wpływa negatywnie na nasze życie. Osoba ta zamyka się w swoim świecie i nie wpuszcza innych, nie potrzebuję litości i współczucia. Jest przekonana, że świetnie jej idzie samej. Bliscy nie wiedzą jak mają się zachować, aby nie pogorszyć sprawy. Wtedy trudno nam dotrzeć do takiej osoby, która odcina się od rzeczywistości i żyje swoim życiem, która nie liczy się z zdaniem innych i jest panem swojego życia.
  Czasem trzeba schować swoją dumę, przełamać się i podać rękę do osoby, która pragnie nam pomóc zamiast ją odtrącać.

  A tak dokładniej jest to opowieść o dziewczynie. która była ułożona, ale miała chłopaka, którego poznała nad jeziorem i ta znajomość przerodziła się w miłość. Zaraził ją on swoją pasją, czyli nielegalnymi wyścigami. Byli niepokonani. Pewnego razu na wyścigach chłopak wpadł w poślizg na zakręcie i zmarł w szpitalu. Od tego czasu popadła w depresję, cięła się ale jej przyjaciele jej pomogli. Po trzech miesiącach jej mama zginęła w wypadku samochodowym. Wtedy zmieniła się całkiem. Zero uczuć, wulgarna dla ojca nauczycieli, uczniów prócz swych przyjaciół. Pewnego dnia pojawił się chłopak, który nie znał jej i wyzwał ją na pojedynek ścigania, na którym stchórzyła,a on pojechał za nią. Od tego czasu zaczęło się coś między nimi dziać, co jej nie pasowało. Pojawił się też przyjaciel jej zmarłego chłopaka, który będzie przy niej zawsze i pomoże.

  5. Gigi Hadid jako Alexis Jordan
  Cały zespół one direction
  taylor swift jako ona
  JJ Hamblett JAKO aLAN Hamblett
  Cody Christians jako Derek Parker - zmarły jej chłopak
  J.R. Bourne jako Daniel Jordan - ojciec

  6. napisy mogą być
  czarno-białe
  Shwan MENDES - Mercy
  8. szkuta.ada@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hej, wybacz, że dopiero teraz. Niestety musisz przeczytać dobrze regulamin. Hasło tam znajdziesz, a to dla nas zaświadczenie, że przeczytałaś regulamin uważnie ^^

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 6. *Przepraszam za dodawanie komentarzy i usuwanie, ale wprowadzałam zmiany*

  1. Konwalie
  2. Jeszcze nie jest opublikowane
  3. For no reason
  4. Opis: Aria od dwóch miesięcy mieszka w Nowym Jorku. Ma mieszkanie, które dzieli ze współlokatorem, zrezygnowała z dalszej nauki, ma pracę i normalne życie jak na 23 latke. Nie zna nikogo oprócz ludzi z pracy i swojego lokatora. Pewnej nocy w nietypowy sposób poznaje Nialla. Od tamtej pory ta dwójka zaczyna się lepiej poznawać. Mimo iż różnią się od siebie, to jednak coś ich dopełnia. Nie jest im dane żyć w przyjaźni we dwoje, ponieważ w równie nietypowe sposoby, po kolei dokleja się do nich sześć osób. Ich ośmio osobowa paczka rusza razem w życie. Wyjazdy, imprezy, ogniska czy rodzinne spotkania. Po drodze tworzą się miłości, niektóre trwałe, a inne przelotne. Któtnie, dobre chwilę jak i te złe. Jednak największe skupienie będzie na historii Arii i Nialla.

  O czym ma być: Ogólnie to większość podana jest w opisie. Kłótnia,miłość, przyjaźń, różne wyjazdy, imprezy, seks i tego typu.

  5. Bohaterowie:(napisałam też jak beda mieć na imie w ff) Główni: Lily Collins jako Renesmee Collins i Niall Horan jako himself Poboczni: Alejandrocamno (łącznie) - Nathaniel Lodge
  Sam Wilkinson - himself
  Jeremy Irvine - Alexander Irvine
  Liam Payne - himself
  Zayn Malik - himself
  Amy Adams - herself
  Megan Fox - Sophie Devon
  Lily James - Ariana Corfield
  Emeraude Tobia - Alia Malik

  6. Dodatkowe informacje:
  - Chciałbym, żeby pokazać każda osobę po kolei i napisać ich imiona te wymyślone przeze mnie, nie prawdziwe.
  Między gifami niech będą poszczególne napisy. Na początku dodać napis coś w stylu "23 letnia Rene od dwóch miesięcy mieszka w Nowym Jorku." I pokazać gifa z Lily, następnie napis "W nietypowy sposób poznaje Nialla" i pokazać gifa z Niallem i oczywiście gdzieś na dole napis na gifie "Niall Horan" (tak jak z innymi postaciami). Po pokazaniu obsady niech będą dodawane momenty tylko z Niallem I Rene, bez reszty. Później możesz napisać, że do nich dołącza równie w nietypowy sposób 6 osób i gify z tymi osobami i podpisy ich imion. Najwieszke skupienie niech bedzie na Rene i Niallu. Dodam jeszcze, że w opowiadaniu będą lesbijki i geje. Niech bedzie pokazany Nowy Jork. Dalej co będzie w zwiastunie zdaje się na ciebie.
  - Kolorystyka: kolorowe
  - Muzyka:
  Jedna na, której mi naprawdę zależy to Imagine Dragons - Demons
  Jeśli by nie pasowało do całości to inne opcje to:
  Machine Gun Kelly, Camila Cabello - Bad Things
  One Republic - Counting Stars

  Mała uwaga. Możesz mieć problem ze znalezieniem gifów z Alejandremocamno, ponieważ nie jest znany, a w Google pojawia się tylko jeśli pisze się jego imię łącznie. Nagrywa na yt i ma nazwe Alejandrocamno. Jeśli tylko chcesz mogę podesłać ci z nim krótki filmik (5-10 sekund) żaden problem dla mnie.

  8. Kontakt: nicola.n6787@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Layout by Neva