14.05.2016

Podsumowanie stażu

Witajcie!
Dziś trochę nietypowo, bo podsumujemy naraz dwie stażystki Teshatomy i Ono_Ayako.
Zaczynajmy!


Ono_Ayako
Miałaś przygotować dodatkowy zwiastun dla Polly.

AmiS: Wykonałaś go perfekcyjnie. Dobrze dobrałaś czcionkę do danej sytuacji, muzyka ma wszystkie potrzebne efekty, a scenki są staranie dopracowane. Nic dodać, nic ująć ♥ Ten czas i dodatkowa praca utwierdziła mnie w przekonaniu, że będziesz świetną zwiastuniarką.

Vatasha: Cudnie zrobiłaś ten zwiastun. Widać że się postarałaś. Jest świetny, a my takich osób właśnie szukamy. Brawo. Jestem na TAK o przyjęcie Cię do załogi ;)

Opinia Polly pod notką:
Bardzo mi się podoba <3 Dziękuję :)


DECYZJA: Nasze opinie dają ci przepustkę do zostania tu i nauki nowych umiejętności w naszych szeregach :)

Gratulacje!Teshatomy


Dodane/Wykonane:
#1 [LINK]
#2 [LINK]
#3 [LINK]

Amis: Twoje prace są fajnie. Mam kilka rad, ale podam jedną i najważniejszą: Scenki/gify/filmy użyte w zwiastunach powinny być w tych samy kolorach. Inaczej nie wygląda to dość... dobrze. Musisz też uważać na "podwójne" gify i czcionkę. Twój pierwszy dodany przez ciebie zwiastun bardzo mi się spodobał. Muzyka i napisy do siebie pasowały, a scenki "zabójcze" tylko ogranicz powtarzanie ich :) Na chwilę obecną jestem na TAK i życzę sukcesów na zwiastunowni!

Vatasha: Przez cały staż dodałaś....... notek. Chciałabym ci opisać wszystkie zwiastuny (zresztą, jak zawsze), dlatego zapraszam do czytania.
Zwiastun 1: Więc tak... Zacznę od kolorów. Mój przykład, miałam taką sytuację, że zapomniałam pozmieniać kolorów i są mega pomieszane, ale okropnie wygląda to, jak są gify i czarno-białe i kolorowe. Muzyka, bardzo pasuje tutaj do zwiastuna. Gify- jest tam taki gify, który został przedłużony i leci tak jakby 'dwa razy'. Nie wiem, jak ci to wytłumaczyć, ale źle to wygląda. No i to tyle co mam do powiedzenia o tym zwiastunie ^^
Zwiastun2: I po raz kolejny kolory! Nie pasują tutaj czarno-białe, ale rozumiem, .......ze w programach nie idzie czarno-białych zmienić na kolorowe. Piosenka bardzo mi pasuje tutaj i jestem z tego zadowolona. Czcionka- już ci zwróciłam uwagę, że jest źle dopasowana, bo nie ma w niej polskich znaków i sama widzisz błąd, więc tego nie poruszam.
Zwiastun3: Kolory są super! Wszystko w nich jest tutaj dopasowane! Jestem zadowolona. Napisy- za mało napisów. Fabuła- trochę mi jej tutaj brakuje, wydaje mi się, że zwiastun zrobiony jest z filmu i tak jakby tylko przeniesiony do programu. Ale to moje zdanie.
Ogółem to zwiastuny są robione na szybko, jak sama pisałaś, że chciałaś dodać przez to są źle. Nie może tak być. W każdy zwiastun powinniśmy dawać dużo serca i pasji. Nie można tego robić na szybko. Jeśli nie masz na niego pomysłu, weny to zostaw i zajmij się czymś innym. Przyjdzie na niego czas. Zwiastuny są niedopracowane i nie podobają mi się. Zapraszam drugi raz, jeśli będziesz bardziej doświadczona lub douczona. Tym razem jestem na NIE.

Ono_Ayako: Przyznaję, że kiedy oglądałam twoją pierwszą notkę, to bardzo zdenerwowała mnie czcionka bez polskich znaków. W następnej notce się poprawiłaś, a twoje zwiastuny były naprawdę fajne. Zwiastun z ostatniej notki mnie jakoś dziwnie urzekł, a sama nie mam pojęcia dlaczego. Wydawał mi się naprawdę dobry (bo właściwie taki był). W sumie, to nie mam pojęcia, co mogłabym ci jeszcze powiedzieć, bo nie mam zastrzeżeń. Według mnie powinnaś dostać się do zwiastunowni. Czyli, krócej mówiąc, jestem na TAK ;). Powodzenia!


PODSUMOWANIE:
Wolne: 3
Zamówienia: 0
Dodane notki: 2


DECYZJA: Nasze opinie niestety nie są zgodne. Jednak były 2 głosy na TAK,a to znaczy, że zostajesz z nami!

Gratulacje!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Layout by Neva