01.10.2015

WIELKI POWRÓT!

Witajcie!
Z wielką radością oznajmiam że jestem nową właścicielką Trailer Makers. Wpadłam na pomysł, aby ją przejąć, bo tak świetna zwiastunownia nie zasługuje na to, aby upaść!
Mam nadzieją, że wszystko będzie funkcjonować tak jak dawniej.

Już teraz powitajcie nową załogę bloga, wygląd i zakładki.
Zachęcamy do wysyłania pierwszych zamówień :)Życzę miłego dnia i pozdrawiam.
AmiS.

5 komentarzy:

 1. Omg....nareszcie! :D ale się cieszę! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. nie powiem, byłam trochę zaskoczona, gdy weszłam tu i zobaczyłam, że nie ma już Flawless, której powierzyłam stronę i wszystko prawie, że umarło śmiercią naturalną... Ale mam nadzieję, że podołasz wyzwaniu i postawisz wszystko na nogi i nie przerośnie Cię tak jak nas ogrom tej strony, oraz inne obowiązki, bo wbrew pozorom, czasami trudno pogodzić jedno z drugim, ale lepiej nie zapeszać! Zostało mi życzyć Ci powodzenia i sukcesów na zwiastunowni! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ps. jednakże trochę mi przykro, że zostałam usunięta ze strony, gdyż ją założyłam i trochę sporo z nią mnie wiąże, a gdy ostatni raz rozmawiałam z flawless, mówiłam, że przez czas bliżej nie określony nie jestem w stanie zarządzać stroną i montować, ale kiedyś planowałam tu wrócić...

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję, a jeśli zdecydujesz się wrócić to daj mi znać, napewno miejsca dla Cb nie zabraknie :)

   Usuń
 3. Cieszę się, że stronka będzie aktywowana, bo zasługuje na to. To dzięki niej mogłam zacząć wykonywać zwiastuny, dzięki niej mogę pracować na Land Of Trailers, czym zdobyłam doświadczenie i umiejętności. Nowej właścicielce życzę dużo wytrwałości w prowadzeniu zwiastunownii, bo jest to ciężkie zajęcie, a zwiastunarkom jak i właścicielce dużo zamówień. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Layout by Neva