15.11.2014

Welcome in hell

Witajcie!
Jak mija wam sobota ? U mnie trochę pochmurno i mgła do tego, no ale w końcu jest już listopad, a śniegu nie widać.  Przejdę do zwiastunów. 

Zwiastun dla Natalie 
|BLOG|

Jestem z niego zadowolona, mimo że trudno było mi go trudno zrobić. Kolorystyka czarno-biała. 
Proszę o wstawienie buttonu naszej zwiastunowni. 

Zwiastun dla Larry Shipper

|BLOG|
Z tego również jestem zadowolona. Chociaż miałam problemy z zapisaniem. Ale udało mi się dokończyć. Kolorystyka czarno biała. Za bardzo nie znam bohaterów tego opowiadania, chodzi mi o chłopaków. Mam nadzieje,że Ci się spodoba. Piosenka : Arabella - Arctic Monkeys. 

Zwiastun dla Miśka Loff ;**
|BLOG|

Z nim miałam trudności, ale w zapisaniu. Mam nadzieje,że Ci się spodoba. Muzyka taką jaką chciałaś. Kolorystyka czarno-biała.


Zapomniałabym, kto będzie oglądać Piratów z Karaibów : Klątwa Czarnej Perły na na TVP 1 ? Ja będę oglądać na pewno. Pozdrawiam. A jeżeli ktoś czyta moje blogi to są nowe rozdziały - klik i klik.

Zapraszam do składania zamówień na podstronach autorów bądź pod tym postem. 

4 komentarze:

 1. 1. Hasło - illustrement
  2. Adres bloga - http://hero-bieber-fanfiction.blogspot.com/
  3. Tytuł opowiadania - Hero
  4. Krótki opis fabuły - Sophie z pozoru miała wszystko. Wspaniały dom, kochających się rodziców: matkę Matildę- prawniczkę pracującą w najlepszej kancelarii w Phoneix i ojca Georga- sławnego chirurga. Jednak osoba mądra i błyskotliwa nie da zwieść się pozorom. Szanowane małżeństwo należące do śmietanki towarzyskiej miasta to tak naprawdę para egoistycznych ludzi, nienawidzących wszystkiego co uważali za gorsze i niegodne ich majestatowi, lubiących szczycić się swoimi sukcesami i ukrywająca mroczne sekrety niegodne ich oczekiwaniom. Do tych rozczarowań zaliczają się nieudane operacje, przegrane procesy oraz sama Sophie.
  Jako jedyna z trojga dzieci była czarną owcą w rodzinie. Najstarszego syna Williama, który ukończył wspaniały uniwersytet i wyprowadził się już z domu, widzieli jako cudowne dziecko sportu. A najstarszą z córek uznawali za wzór idealnej córki. Piękna, inteligentna, współczująca z nienagannymi manierami. Taka właśnie jest w oczach całego społeczeństwa i rodziny Isabella. Jednak Sophie znała ją od zupełnie innej strony. Dla niej była zwykłą oszustką, manipulantką i graczką, potrafiącą zakręcić sobie wokół palca najbliższych, szkołę i całe miasto.
  Ale nie młodszą siostrę. Tylko ona pozostała odporna na jej grę. Bella to dostrzegała dlatego za wszelką cenę chciała zniszczyć siostrę w oczach innych. Zazdrosna o inteligencję, urok i wielu przyjaciół otaczających siedemnastolatkę, knuła przeciwko niej. Cicha i spokojna dziewczyna ulegała siostrze, pozwoliła wejść sobie na głowę i odebrać wszystko co miała, zniszczyć życie.
  Teraz Soph żyje jako wyrzutek i margines społeczeństwa.

  Całą sytuację skomplikuje pojawienie się tajemniczego i niebezpiecznego chłopaka, który jeszcze bardziej namiesza w życiu i sercu Sophie. Dzięki niemu zmieni ona swoją postawę i nauczy się bronić.


  Do jakich podłych czynów posunie się Bella aby raz na zawsze uciszyć młodszą Sophie?

  Kto okaże się przyjacielem, a kto najgorszym wrogiem?
  Wszystkiego dowiesz się czytając ''Hero''.
  5. Opis zamówienia:
  -bohaterowie: Sophie Cyrus (Miley Cyrus), Justin Bieber (jako on sam), Isabella Cyrus (Demi Lovato), William Cyrus (Paul Walker) Michale Clifford (jako on sam)
  -napisy- zdaję się na was :)
  -materiały- z filmu szybcy i wściekli jakaś scena z wyścigami, Teledyski: Miley Cyrus Fly on The Wall, Miley C. Party in the USA, Who owns my heart, Justin Bieber All that matters (czułe scenki itp), Justin B. Confident (na pewno pierwsza scena), As long as you love me (sceny słodziaśne, z pobiciem)
  -muzyka https://www.youtube.com/watch?v=uGcsIdGOuZY
  6. Dodatkowe uwagi - najlepiej zwiastun na całą piosenkę, napisy przed gifami, w kolorze lub sepii
  7. Kontakt - differentandstrange@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ah a z teledysków Miley chciałabym sceny z imprez :) Pozdrawiam, Mangusta :)

   Usuń
  2. Ooo, to jeśli mogę i inna autorka nie chce lub nie ma nic przeciwko to pomijając moją zamkniętą kolejkę, jestem skłonna przyjąć zamówienie bo spodobała mi się fabuła :)
   Pozdrawiam,
   Flawless.

   Usuń
 2. Dziękuję za trailer! Jest śliczny! ♥

  OdpowiedzUsuń

Layout by Neva