13.08.2014

Happy Little Pill

Cześć, cześć :)
Dawno nie dodawałam notki, a z tą zwlekam od niedzieli bo co chwilę coś się działo.
Jak Wam mijają wakacje? Niestety powoli zbliżamy się do końca. Ja tak bardzo nie chcę, pierwsza liceum i podobno tak dużo nauki. :c
Co do muzyki jaką wybrałam i tytuł, kto zna Troye'a Sivana? :)
Nie zanudzam, przechodzę do zwiastunów.

Miśka Loff
Tu przemilczmy sprawę, że kilku aktorów gra jednego bohatera, ciii. Zdaję sobie sprawę i mnie to dobija ;-;
Pomijając to wszystko inne chyba jest okej :)

Fallen 
|BLOG|
Yt mnie nie kocha i nie współpracuje ;-; 
Jeju, choć ten zwiastun jest długi to uwielbiam go. Być może przez fabułę tego opowiadania, którego miałam zaszczyt przedstawić :)

Camille ST
Lubię ten zwiastun. Robiąc go zauważyłam, że dosyć trudno znaleźć dobre filmiki z tą aktorką, ale znalazłam kilka i jestem zadowolona :)

Ella 
Jejku, pamiętam jak przyjmowałam to zamówienie to byłam taka podekscytowana, a potem powoli zaczęłam sobie zdawać sprawę, że nie wiem czy sprostam temu zadaniu, ale w sumie jak tak teraz oglądam po raz kolejny ten zwiastun to jest całkiem dobrze no i Tobie się podoba, co jest najważniejsze :)

Dreamer Styles 
Co jak co, takiego opowiadania to jeszcze nie widziałam. ;p Ta aktorka, którą gra Shelby, nie pamiętam jak się nazywa, kurczę, ją też trudno znaleźć w ładnej jakości filmikach. Wzięłam z jakiegoś teledysku, w którym występowała. Ten zwiastun też lubię ;)

Olivia Lovebug 
Znowu Yt ze mną nie współpracuje ;-;
Tu w sumie nie wiem, co mam powiedzieć. Podoba mi się. Twojej opinii na temat zwiastuna nie słyszałam, także czekam bo jestem ciekawa jej i jak coś to pisz o poprawki, jeśli będziesz chciała :)

Kidrauhl Bieber
Wyjątkowo z tym zamówieniem uwinęłam się w jeden dzień, hah. Ten zwiastun też lubię, Tobie się podoba i wszystko jest dobrze :)

A teraz takie dwa dodatki, mówiłam, że dodam w następnej notce zwiastun na swojego bloga, także dodaję, co prawda dwa bo nie umiałam wybrać muzyki i zrobiłam z obydwoma, haha. :)

|KLIK YT|
Chyba wszyscy wiedzą, że kocham Holland, więc opowiadanie z nią musi być. Nie będę się tutaj rozpisywać na temat mojego bloga, więc jak ktoś chce zobaczyć więcej to zapraszam serdecznie. Prolog pojawi się jeszcze dziś wieczorem lub jutro, zależy to od kilku rzeczy. :)
|KLIK YT|
Ostatnio znalazłam tą piosenkę i robiąc zwiastun delikatnie zmieniłam koncepcję, co do swojego opowiadania. Mam jeszcze więcej weny! Więc kończę swoją długą notkę, zapraszam na swojego bloga. :)
|BLOG|
Wybaczcie za tą reklamę :c
Plus, zapomniałabym, długo myślałam i jeśli jakaś stażystka jest chętna to może wykonać jeszcze jeden zwiastun na mojego bloga, mniejsza, że to będzie trzeci. Jestem ciekawa jak inna osoba by go wykonała, więc jeśli któraś jest chętna to niech się ze mną skontaktuje meilowo (stiless98@gmail.com) i wszystko uzgodnimy. Nie gryzę! :)


I tym oto sposobem moja kolejka jest pusta. Zachęcam do składania zamówień. Czekamy! :)
Pozdrawiam, Flawless <3 

6 komentarzy:

 1. 1. Illustrement
  2. Flawless
  3. http://www.unpredictable-zaynmalik.blogspot.com
  4. Unpredictable
  5. Opis:
  Paige to zwykła nastolatka, którą czeka niebezpieczeństwo. Nic o tym nie wie dopiero gdy jej brat Ashton wszystko wyjaśni sprawy zaczną nabierać obrotu.Starają się ją ochronć przyjaciele Ashtona. W tym Zayn. Powoli zacznie rozkochiwać w sobie Paige. Zaczną dziać się niebezpieczne rzeczy. Miłość, alkohol, seks
  6. Bohaterowie:
  Paige Irwin- gif: http://media.tumblr.com/tumblr_mb51kesRiy1qkdght.gif
  Zayn Malik- gif: http://media-cache-ak0.pinimg.com/originals/f9/16/a5/f916a555195e9c826205fadeda372dd7.jpg
  Ashton Irwin- gif: http://media.tumblr.com/32f49520923ffb04e8d84ef40a0b8dff/tumblr_inline_mpilstHSkZ1qz4rgp.gif
  Calum Hood, Lucas Hemmings, Michael Clifford: zdj: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQgb3vfhne3p3GwJu06DSjdMI3zAKB0cdLfz1TK18fx99NSgaOgXA
  ( i tu chciałabym, żeby na każdym z nich widniał napis z imieniem pierwszy jest Michael, Calum i Luke.
  Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne : zdj: http://www.unrealitytv.co.uk/wp-content/uploads/2013/11/one-direction7-460x345.jpg ( i tu chciałabym aby na każdym z nich widniał napis z ich imieniem, czyli: na tym blondynie Niall, obok niego Liam itp. Jeśli ich nie znasz i nie wiesz jak się nazywają to mi napisz ja pokolei wymienie ich tak jak są na tym zdjęciu.)
  http://i2.pinger.pl/pgr435/803f1e97002d60365109927b
  http://i2.pinger.pl/pgr313/08ecb960000ec37a5326e775
  http://24.media.tumblr.com/78daa8556c87ebf08bd8e0c0de539c7f/tumblr_mjy2m3xc3Q1rsdvd4o1_500.gif
  https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQWVvRp9gM94VXu5pX_7PaR7MG_T2kEuBBBSN6ONB-XwQ_CtWPH
  http://i2.pinger.pl/pgr113/58c38add001c796d5037bca4
  Napisy:
  Paige to z wyglądu miła, nieśmiała, cicha dziewczyna. Jest wręcz przeciwnie. Gdy jej brata ciągle nie ma w domu bo załatwia sprawy, przy niej zawsze są Luke i Calum. Gdy poznała Zayna, nie wiedziała, że jej życie stanie do góry nogami. Czy Paige i Zayn będą razem, a może On pomoże ochronić ją tylko przed niebezpieczeństwem?
  Muzyka:
  https://www.youtube.com/watch?v=1OZ7ufR7JCY
  jeśli nie zmieści się to wszystko do jednej piosenki to później możesz dodać tą https://www.youtube.com/watch?v=vdegc22wmGk
  7. Cała długość piosenki
  8. roksi2809@vp.pl

  PS. Jak będziesz miała jakieś kłopoty z zrobieniem, jakiś gif nie będzie ci pasował czy coś to napisz. Chciałabym, żeby na końcu filmiku było napisane: Blog zawiera sceny erotyczne i dużo wulgaryzmów, czytasz na własną odpowiedzialność. Jak coś jestem też dostępna na tt: @luvsmileashton

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie jest napisana w podpunkcie drugim moja nazwa, ale jeśli to miało być do mnie zamówienie to musisz je przenieść na moją podstronę (regulamin), a jeśli jesteś niezdecydowana no to tutaj ma zostać i zamówienie przejmie któraś z autorek :)
   Plus z tego co widzę to nie ma buttonu naszej zwiastunowni, więc dodaj ;)
   Pozdrawiam <3

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń

Layout by Neva